PostWysłany: Nie 17:21, 29 Mar 2015

Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 1267

Skąd: Chorzów

W ubiegłą Sobotę na własnym boisku podejmowaliśmy Wartę Zawiercie z którą zremisowaliśmy 3 - 3.
Po raz kolejny przeżywamy huśtawkę nastroju chociaż początek na to nie wskazywał.
Po bardzo dobrych akcjach i bramkach Kamila Swikszcza i Kuby Lecha prowadzimy 2 - 0 i wydaje się że wszystko jest pod kontrolą,nic bardziej mylnego Shocked
Jeszcze w pierwszej połowie tracimy bramkę na 2 - 1 a po przerwie dajemy zepchnąć się do obrony i mamy problem gotowy.
Wydawałoby się że kolejna akcja jest niegroźna jednak sedzia gwiżdże wolnego z kapelusza na 17 metrze,niestety źle ustawiony mur przez naszego bramkarza i robi się 2 - 2 ale jakby tego było mało w 41 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla przeciwników i jest już 2 - 3
Kiedy w 60 minucie za swoje bezmyślne zachowanie czerwoną kartkę otrzymuje Kamil (ręce opadają) wydaje się że jest po meczu ale w tym momencie chłopcy pokazali że mają............charakter i doprowadzają do remisu 3 - 3 po bramce Kuby Słoty Laughing
No cóż uważam że w tym meczu bardziej straciliśmy 2 pkt niż zdobyliśmy 1 pkt ale taki właśnie jest sport i trzeba się z tym pogodzić.
Całe spotkanie nie było złe momentami nawet bardzo dobre lecz musimy popracować nad grą w obronie koniecznie.
Okazja do tego będzie ponieważ mamy teraz 2 tygodnie przerwy w rozgrywkach bo w przyszły wekend są Święta a w następny wekend 11,12.04 mamy vacat wię mamy czas na poprawki.
Chłopakom dziękuję za grę , podejście i za charakter powoli wchodzimy w swój rytm i jestem pewny że będzie co raz lepiej.
NAJBLIŻSZE TRENINGI :
PONIEDZIAŁEK 30.03 O GODZ.16.30 NA JÓZEFCE
ŚRODA 1.04 GODZ.16.30 NA JÓZEFCE

Ostatnio zmieniony przez Trener Andrzej Słota dnia Nie 17:26, 29 Mar 2015, w całości zmieniany 4 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jozefka.fora.pl Strona Główna -> Rocznik '01/02 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)