PostWysłany: Pon 19:57, 08 Wrz 2014

Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 1267

Skąd: Chorzów

W II kolejce ligowej nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i wygrali zdecydowanie z drużyną Warty Zawiercie dość wysoko 6 - 0.
Szybko zdobyta bramka w 1 min meczu jakby trochę uśpiła naszych zawodników i z biegiem czasu w naszą grę wkradało się coraz więcej nerwowości co powodowało za szybkie pozbywanie się piłki a czsami wręcz wybijanie na oślep Embarassed .
Na przerwę zchodziliśmy z wynikiem 2 - 0 więc wydawałoby się że nie ma na co narzekać lecz styl gry naszej drużyny nie mógł się podobać.
W przerwie kilka cennych uwag ze strony trenera i mogliśmy zaczynać II połowę,która jak się później okazało była trochę lepsza niż pierwsze 35 min.
Cały czas brakowało trochę dłuższego utrzymania się przy piłce ale za to szybkie kontry wychodziły nam doskonale co potwierdziły kolejne cztery bramki po świetnych akcjach zespołowych.
Prawdą jest że na wynik końcowy spotkania pracuję cała drużyna ale w tym spotkaniu mieliśmy dwóch zawodników którzy dali tego dnia prawdziwe show
TOMEK PALUCH NIESPOR zagrał świetny mecz co udokumentował trzema super asystami
KAMIL ORANGE SWIKSZCZ strzelec aż czterech bramek zwłaszcza w drugiej połowie królował na boisku.
BRAWOOOOOOOOO
Swojego gola zdobył Wojciech WOJTUŚ Latała oraz nasz nowy narybek od tego sezonu DAWID REHA RESKA ,który czuje się chyba u nas co raz lepiej
BRAWO GRATULUJEMY
Warto napisać też kilka słów o drużynie przejezdnych która pokazała się z dobrej strony i choć potrafili czasami utrzymać się dłużej przy piłce to zdecydowanie brakowało im wykończenia akcji.
Naszym zawodnikóm dziękuję za zaangażowanie i grę i gratuluję wyniku Razz W przyszłą Niedzielę na własnym boisku o godz. 11.30 podejmować będziemy drużynę Orbity Bukowno.