PostWysłany: Pią 21:18, 28 Mar 2014

Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 1267

Skąd: Chorzów

Pierwszy mecz rundy wiosennej za nami Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Już w pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy sprawili naszym kibicom i sobie wiele radości pokonując na własnym boisku drużynę GKS Katowice II 4 - 1
O ile pierwsza połowa była dosyć wyrównana i obie drużyny miały swoje okazje to żadna ze stron nie potrafiła ich wykorzystać i na przerwę schodziliśmy przy 0 - 0.
W przerwie trener podpowiedział kilka rozwiązań i naświetlił kilka błędów z pierwszej połowy co miało pomóc chłopakom w drugiej połowie .
Jednak w przerwie stała się rzecz fantastyczna a mianowicie na boisku pojawił się nasz KIERO AREK i ta sytuacja bez wątpienia miała bardzo duży wpływ na postawę chłopaków w II połowie.KIERO w świetlicy najpierw został przyjęty gromkimi brawami a następnie po wyjściu na boisko chłopaki dołożyli cztery bramki 2 dla Kiero i dwie dla Pani Sylwi z okazji urodzin Laughing
Pod koniec meczu zabrakło jednak troche koncentracji i straciliśmy bramkę która jednak nie popsuła nam chumorów .Na koniec jeszcze głośne STO LAT ..... I oczywiście Fiesta Americana.................... Laughing
Wszystkim zawodnikom dziękuję za zaangażowanie i GRATULUJĘ wyniku
a kibicom za przybycie i doping.

Ostatnio zmieniony przez Trener Andrzej Słota dnia Pią 21:20, 28 Mar 2014, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jozefka.fora.pl Strona Główna -> Rocznik '01/02 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)