PostWysłany: Pon 18:25, 20 Sie 2012

Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 1267

Skąd: Chorzów

W najbliższą Środę na naszym boisku rozegramy mecz sparingowy z drużyną Szombierek Bytom 2001,Początek meczu o godz. 16.00

Kolejny sparing za nami.
Tym razem to my byliśmy gospodarzem (mało gościnnym) ponieważ mecz zakończył się naszym zwyciestwem 4 - 2.
Goście drużyna Szombierek Bytom 2001 okazała się trudnym rywalem zwłaszcza na początku spotkania kiedy to po pierwszych 25 min przegrywaliśmy 2 - 1 (mecz był rozgrywany 3x25min).
Nasi zawodnicy z minuty na minutę rozgrywali coraz lepsze spotkanie co dało im najpierw wyrównanie w drugiej połowie a następnie po strzeleniu dwóch goli w trzeciej części zwycięstwo w całym meczu.Trzeba zaznaczyć że nie przyszło to łatwo gdyż zawodnicy Szombierek w kilku przypadkach przewyższali nas fizycznie a co za tym idzie i siłowo.Jednak zaznaczyć należy że to nasi zawodnicy zdecydowanie lepiej wytrzymali kondycyjnie trudy tego spotkania i w trzeciej częsci nie dali żadnych złudzeń przeciwnikom kto jest lepszy Razz
Bramki w tym spotkaniu zdobywali :
Orange - 2
Janko - 1
Domino - 1
Na meczu obecna była spora grupa naszych kibiców która często oklaskiwała składne akcje i bramki naszych zawodników.