PostWysłany: Nie 21:21, 14 Kwi 2013

Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 1267

Skąd: Chorzów

Mecz z ŚKS Naprzód Świętochłowice wbrew oczekiwaniom niektórych nie należał do łatwych.Ten kto się sugerował wynikiem z poprzedniej rundy
(11 - 1 dla nas) srogo się mógł zdziwić.
Jak się dzisiaj mogliśmy przekonać inne drużyny nie śpią i też pracują chociaż to my przespaliśmy I szą połowę spotkania .
Mecz miał dwa oblicza w postaci dwóch różnych połówek w naszym wykonaniu.O pierwszej połowie musimy jak najszybciej zapomnieć za to druga połowa to już zupełnie inne granie. Nasza przewaga w tej części gry nie podlegała dyskusji lecz zabrakło trochę spokoju przy stworzonych sytuacjach niejednokrotnie 1 na 1 z bramkarzem gości który zresztą spisywał się bardzo dobrze.Całe szczęście że trenerowi udało się trafić do chłopaków w przerwie i w drugiej połowie chłopaki zaczęli realizować to co trener im przekazał.Bramki były tylko kwestią czasu chociaż ta zwycięska na 2 - 1 padła na 2 minuty przed końcem regulaminowej gry, mimo że wcześniej okazji było co nie miara.Bramki zdobyli :

ORANGE z asysty KRZYSIA
PALUSZEK z asysty OLO
BRAWO !!!!!!
Chłopakom GRATULUJĘ ZWYCIĘSTWA oraz BARDZO !!!!!!!! DZIĘKUJĘ ZA WALKĘ.
Mecz był naprawdę trudny a zwyciestwo trzeba było ciężko wywalczyć.
BARDZO DZIĘKUJEMY KIBICOM ZA PRZYBYCIE I DOPING Laughing Laughing Laughing
I JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ GDZIE NA KRESACH ZAGRAMY Z DRUŻYNĄ UKS RUCH CHORZÓW

Ostatnio zmieniony przez Trener Andrzej Słota dnia Nie 21:26, 14 Kwi 2013, w całości zmieniany 3 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jozefka.fora.pl Strona Główna -> Rocznik '01/02 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)