Posty: 1267

Skąd: Chorzów

Możemy na spokojnie zrobić podsumowanie dwumeczu z Rozwojem Katowice
Jak wiadomo Rozwój Katowice wygrał ligę w grupie drugiej rocznika 2002
i o rostrzygnięciu o mistrzostwie miały decydować mecze barażowe pomiędzy zainteresowanymi drużynami .
Pierwszy mecz został rozegrany na Józefce przy ul.Pokoju 6
Tak jak przypuszczaliśmy pierwsze minuty były bardzo nerwowe z obu stron
do tego stopnia że nie było prawie wogóle składnych akcji chociaż zaangażowania nie można odmówić nikomu .
W przerwie w naszej magicznej świetlicy trener wraz z chłopakami wyciągnęli słuszne wnioski z pierwszej połowy i postanowili nieco zmienić obraz gry.
Chłopaki po wejściu na drugą połowę byli już dużo spokojniejsi i zabrali się ostro do realizacji założeń ustalonych w przerwie.
Na efekty nie trzeba było długo czekać i po doskonale rozegranych akcjach i bramkach Orange i Krzysia mogliśmy po ostatnim gwizdku unieść ręce do góry po zwycięstwie 2 - 0.
Lecz to była dopiero połowa z dwumeczu.

Na rewanżowe spotkanie pojechaliśmy z nastawieniem grania o zwycięstwo chociaż wiedzieliśmy że nie będzie łatwo.
Jeśli się ktoś interesuje tymi rozgrywkami to wie że z taką drużyną jak Rozwój Katowice nigdy nie jest łatwo !!!
Chłopaki z Katowic nie mając nic do stracenia wyszli na boisko nastawieni na atak od pierwszych minut grając w ustawieniu 1 - 2 - 2 - 2
Co przyniosło oczekiwany efekt w postaci bramki dla Rozwoju po doskonałej akcji .
Po zdobyciu tej bramki zawodnicy z Katowic postanowili pójść za ciosem i rzucili się do ataku przez co niestety narazili się na kontrę z naszej strony
po której bramkę zdobył Kamil ORANGE Swikszcz
Od tego momentu grało nam się już zdecydowanie łatwiej chociaż drużyna z Katowic nie padła na kolana lecz dalej konsekwentnie próbowała zdobyć kolejne gole.
Po ciężkim meczu wygraliśmy 4 - 2 i po zakończeniu mogliśmy świętować.