Zaloguj
Niestety bez punktu z Mysłowicami:(

Trener Radzio
PostWysłany: Wto 20:59, 09 Paź 2007

Przed meczem było kolorowo .. Przyjechała druzyna z Mysłowic srednia wzrostu zawodnikow nie była zbyt duza i wszyskim wydawało sie ze bedzie dobrze .. niestety po kilku minutach od gwizdka sedziego okazało sie ze druzyna z Mysłowic jest druzyna niezwykle zorganizowana. Znakomite zagrania Michała Sroki nie wystarczyły by zdobyc pierwszego gola. a Juz po kilku Minutach meczu i po błednach naszego bramkarza przegrywalismy 0:3. w końcowce spotkania mielismy znakomita sytuacje do strzelenia bramki ktorej jednak nie wykorzystał Kamil Kleiinert ktoremu droge do bramki odkrył Piotr Wachowiak popisujac sie nie lada zagraniem z rzutu wolnego. Pierwsza połowa skonczyła sie wynikiem 0:3. po przerwie zawodnicy byli mocno zmotywowani i był widac chec wygrania tego meczu. Na prawej stronie znakomitymi rajdami popisywał siekapitan zespołu jednak to nie my a druzyna gosci znowu strzelała bramki. Ogromna chec do gry wykazywał bartek Skrago, Szymon januszewski ale niestyety to nie wystarczyło do pokonania bramkarza z Mysłowic. Podobnie jak w ostatnim spotkaniu swoja niemoc strzelecka zaprezentował nam nasz najlepszy snajper - Knapczyk Andrzej. Kamil Chrobok kolejne dwa razy musiał wyciagnac piłke z siatki w drugiej połowie i niestety musielismy uznac wyzszosc rywali z Mysłowic przegrywając 0:5. Pozostaje miec jednak nadzieje ze to dopiero nasza pierwsza runda, mamy wielu nowych zawodnikow ktorzy musza oswoic sie z gra na boisku i juz na Jesien na pewno bedzie lepie!!
Trener Cieluch
PostWysłany: Wto 21:10, 09 Paź 2007

Dołączył: 08 Paź 2007

Posty: 425

Pomógł: 16 razy

W pełni zgadzam sie z trenerem co do meczu ale chciałbym stanąć w obronie naszego bramkarza. To prawda że popełnił błedy przy pierwszej i trzeciej straconej bramce ale ten chłopak na codzień gra w polu i trudno do niego mieć wielkie pretensje, a czwarty i piąty gol dla Mysłowic to nie wiem czy jakikolwiek bramkarz by to złapał. Podobnie jak trener jestem przekonany że z kazdym następnym meczem będzie lepiej ale widoczna poprawa nastopi pewnie dopiero na wiosnę.

PostWysłany: Śro 19:05, 10 Paź 2007

Tak zgadzam sie z trenerem Barem jak i z trenerem Cieluchem. Nie wykorzystywalismy sytuacji a mecz powinien się zakonczyc wynikem 5:6 dla nas.
PostWysłany: Śro 19:33, 10 Paź 2007

nie mógł się zakończyć 5:6 dla was, bo po 1 wy byliście gospodarzami Very Happy a po 2 trzeba strzelać gole jak chce się wygrywać Smile pzdr.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.jozefka.fora.pl Strona Główna -> Archiwum Forum Rocznika '96 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)